Prisijunkite norėdami gauti geriausius pasiūlymus. Spauskite čia jeigu dar neturite paskyros.

Tiekia specializuotą įrangą bei įgyvendina pažangius technologinius sprendimus Pardavimas

prieš 0 metų Tekstilė ir jos gaminiai Šiauliai   1K peržiurų

-- €

  • img
Vietovė: Šiauliai
Kaina: -- € Sutartinė

UAB „ACG NYSTROM“- tarptautinė kompanija, kuri tiekia specializuotą įrangą bei įgyvendina pažangius technologinius sprendimus, skirtus tekstilės ir aprangos, mezgimo, odos, kailių ir avalynės pramonei, minkštų baldų gamintojams, siuvinėjimo paslaugas atliekančioms įmonėms.

Ilgametės tarptautinės patirties ir nuolat atnaujinamų žinių dėka, siūlome racionalius, geriausiai kliento poreikius atitinkančius sprendimus. Juos diegdami, suderiname skirtingų gamintojų įrangą ir užtikriname, kad įrengtos sistemos dirbs nepriekaištingai. Bendradarbiaujame su visame pasaulyje pripažįstamais įrangos gamintojais, todėl galime garantuoti naujausias technologijas ir aukščiausią tiekiamų produktų kokybę.

Per 25 veiklos Lietuvoje metus subūrėme profesionalų komandą ir įgijome verslo partnerių bei klientų pasitikėjimą. Organizacijos kultūros ir vertybių pagrindu kuriame ilgalaikę partnerystę: santykiai su darbuotojais, klientais ir verslo partneriais grindžiami tarpusavio supratimo, pasitikėjimo ir verslo etikos principais.

Papildoma informacija

Įranga:
Aksesuarai ir priedai
Kita įranga
Mezgimo įranga
Odos ir avalynės įranga
Siuvimo, siuvinėjimo, drabužių įranga
Spauzdinimo ir apdirbimo įranga